KONST / Litografier / Grafiskt blad 9513631
nr 951 3631
Grafiskt blad
Mark Zimmermann, signerad, "Head and Heart (East meets West)", motivet: 50 x 40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:37:10
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr